Loading...
Dell Precision 5
Termékek Dell Precision 5 termékek, alkatrészek:
(654
találat)
Dell Precision 5 készülékhez való Laptop akkumulátor 8600 mAh
25 913 Ft
Listaár:
27 800 Ft
Rendelésre
Dell Precision 5 készülékhez való akkumulátor 8000 mAh
16 342 Ft
Listaár:
17 700 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
2 db
Dell Precision 5 készülékhez való akkumulátor 6500 mAh
14 489 Ft
Listaár:
15 800 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
2 db
Gyári 19.5V 6.7A 130W töltő, adapter, hálózati tápegység
25 781 Ft
Listaár:
27 700 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
2 db
Dell Precision 5 készülékhez való Gyári Akkumulátor 84 WHr
107 387 Ft
Listaár:
112 000 Ft
Rendelésre
Dell Precision 5 készülékhez való Akkumulátor 4600 mAh 11.4V 56Wh
12 910 Ft
Listaár:
14 100 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
1 db
Dell Precision 5 készülékhez való Laptop akkumulátor 4150 mAh
22 673 Ft
Listaár:
24 400 Ft
Rendelésre
Dell Precision 5 készülékhez való Akkumulátor 84 WHr
15 747 Ft
Listaár:
17 100 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Gyári 19.5V 6.7A 130W töltő, adapter, hálózati tápegység (slim)
33 732 Ft
Listaár:
36 000 Ft
Rendelésre
Dell Precision 5 készülékhez való Gyári akkumulátor 97WHR Li-Ion
50 754 Ft
Listaár:
53 300 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Dell Precision 5 készülékhez való Laptop akkumulátor 4400 mAh
21 575 Ft
Listaár:
23 200 Ft
Rendelésre
Dell Precision 5 Gyári Dell 165W USB Type-C GaN hálózati töltő, laptop adapter kábellel
48 123 Ft
Listaár:
50 700 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Laptop akkumulátor csere munkadíj
9 990 Ft
Esperanza ET103 CLASSIC+ 17" notebook táska fekete
3 313 Ft
Listaár:
3 690 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Cut & Use antiCrash 16" hidrogél képernyővédő fólia
9 499 Ft
Listaár:
10 500 Ft
Bolt
9 db
Központi Raktár
0 db
Cut & Use antiCrash 11" hidrogél képernyővédő fólia
7 499 Ft
Listaár:
8 250 Ft
Bolt
7 db
Központi Raktár
0 db
Laptop adatmentés munkadíj
9 990 Ft
Bevizsgálás
7 999 Ft
Laptop kijelző csere munkadíj
14 990 Ft
Laptop memória bővítés munkadíj
11 990 Ft
Laptop billentyűzet csere munkadíj
11 990 Ft
Mcdodo CH-8101 hálózati töltő adapter, USB-A + 2 x USB Type-C aljzat, GaN, UK/US/EU csatlakozó, 100W, fekete
16 786 Ft
Listaár:
18 200 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Alaplapi BIOS írás munkadíj
25 400 Ft
Dell MS116 optikai egér fehér (570-AAIP) Dell Precision 5 modellhez
9 141 Ft
Listaár:
10 100 Ft
Rendelésre
SKROSS hálózati töltő aljzat, 1 x AC + 2 x USB-A aljzat, fehér
7 452 Ft
Listaár:
8 200 Ft
Rendelésre
Laptop ventilátor, hűtő csere munkadíj
12 000 Ft
Szoftveres karbantartás
11 990 Ft
UGREEN Nexode Air hálózati töltő adapter USB-A + 3 x USB Type-C aljzat, GaN, 100W, szürke
14 690 Ft
Listaár:
16 000 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
1 db
Laptop takarítás munkadíj
15 990 Ft
19V 4.74A univerzális 90W laptop töltő adapter, 23 csatlakozó, hálózati tápegység
7 516 Ft
Listaár:
8 270 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
7 db
Dell MS116 optikai egér fekete (570-AAIS) Dell Precision 5 modellhez
3 983 Ft
Listaár:
4 410 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
4 db
BlitzWolf BW-SHP15 okos hálózati aljzat, ZigBee, 3680W, fehér
6 850 Ft
Listaár:
7 540 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
BlitzWolf BW-EC2 8 az 1-ben aljzat, 4 x AC + 2 x USB-A + 2 x USB Type-C, fehér
7 861 Ft
Listaár:
8 650 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
8MP elektron mikroszkóp 4.3 hüvelykes színes kijelző, LED világítással
18 959 Ft
Listaár:
20 500 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
HDD/SSD bővítés munkadíj
11 990 Ft
Tech-Protect PC3X6 hálózati elosztó, Power Strip, 3 x USB-A+ 3 x USB Type-C aljzat+3 AC aljzat, 2m, fekete
7 656 Ft
Listaár:
8 430 Ft
Bolt
4 db
Központi Raktár
3 db
Laptop alaplap javítás munkadíj
44 450 Ft
Tech-Protect PCL4X3 hálózati elosztó, Power Strip, 2 x USB-A+ USB Type-C aljzat+4 AC aljzat, 2m, fekete
4 663 Ft
Listaár:
5 140 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
0 db
240GB Kingston SSD SATA3 2,5" A400 meghajtó (SA400S37/240G) Dell Precision 5 laptopba való
26 683 Ft
Listaár:
28 600 Ft
Rendelésre
Operációs rendszer telepítés munkadíj
19 990 Ft
Orico USB 3.0 nosztalgikus kazetta kinézetű HDD ház mobil rack SATA, merevlemez tok mobilrack
5 795 Ft
Listaár:
6 380 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
6 db
Operációs rendszer tükrözés munkadíj
24 990 Ft
BlitzWolf BW-i100 töltőállomás, 3 x USB Type-C + 2 USB-A aljzat, GaN, 120W, fekete
19 028 Ft
Listaár:
20 500 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Vention TFBHB USB Type-C adapter - USB Type-C + 3 x USB-A + HDMI 4K@60Hz aljzat, szürke
7 330 Ft
Listaár:
8 070 Ft
Bolt
0 db
Központi Raktár
1 db
Devia Smart I-M2 vezeték nélküli bluetooth hangszóró, USB, TF, AUX, FM Radio, fekete/átlátszó
10 222 Ft
Listaár:
11 300 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
0 db
UGREEN Nexode Pro hálózati töltő adapter USB-A + 2 x USB Type-C aljzat, GaN, 100W + USB Type-C kábel, szürke
17 840 Ft
Listaár:
19 300 Ft
Bolt
1 db
Központi Raktár
3 db
Akkumulátor
Laptop alkatrészek
Kiegészítők, tartozékok
Képernyővédő fólia
Töltő
Szerszám
Szolgáltatások, szerviz
Szerviz alkatrészek
RAM memóriák
Külső hangkártya
Meghajtók, tárolók
Hűtő ventilátor
Tok, tartó
Router
Táska